درباره ما

درباره گروه هامین

در مجموعه هامین، کوشیده ایم با تلفیقی الهام‌بخش از هنر و تکنولوژی، محصولاتی جذاب و هوشمند جهت بهبود کیفیت زندگی و افزایش آرامش در خانه‌های جامعه ی ایران با احترام به همه ی سلایق تولید نماییم.
هرگز به مرزها و محدودیت‌ها معتقد نبوده‌ایم، و به جسارت خلق کردن و به چالش کشیدن باور داریم، تا یک گام به جلو برداریم.

مجموعه هامین همواره در تلاش است تا گروه‌ها و تیم‌هایی از افراد، با استعدادها، سلیقه‌ها و نگرش‌های گوناگون را تشکیل دهد و با تعامل تفاوت ها، نوآوری، الهام بخشی و هوشمندی را عرضه نماید.

پخش ویدیو

چشم انداز

در سال یک هزار و چهارصد و پنج یکی از پنج برند مطرح تولید کننده و فروشنده محصولات و گجت های هوشمند در حوزه های لوازم خانگی ، تجهیزات پزشکی و سلامتی و کشاورزی در سطح ملی هستیم.

هدف آفرینش محصولاتی است که با تلفیق هنر و تکنولوژی باعث ایجاد ناب ترین احساس رضایت مشتریان گردد.

تحقیق و توسعه ​

شرکت هامین با تیمی متخصص و مجرب، به دنبال ارائه جدیدترین و بهترین محصولات به مشتریان خود است. هامین با استفاده از فناوری‌های روز دنیا و با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان، گجت‌های هوشمندی را طراحی و تولید می‌کند که در عین سادگی، کارآمد و مفید باشند.

هدف هامین، ارائه گجت‌های هوشمندی است که زندگی را برای مردم آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر کند. این شرکت با تعهد به کیفیت و نوآوری، به دنبال تبدیل شدن به یکی از پیشگامان در زمینه توسعه گجت‌های هوشمند در ایران و جهان است.

کنترل کیفیت

شرکت هامین، کیفیت را به عنوان رکن اصلی فعالیت خود در نظر گرفته است. به همین منظور، فرآیندی دقیق و منسجم برای کنترل کیفیت در نظر گرفته شده که شامل تست‌های مختلفی از جمله بررسی مواد اولیه، تا عملکرد، نهایی محصول می‌شود.

هدف هامین، ارائه گجت‌های هوشمندی است که از نظر کیفیت و عملکرد، با بهترین محصولات موجود در بازار رقابت کنند و رضایت و اعتماد مشتریان را جلب کنند

کیفیت جهانی

15 سال تجربه​

رضایت مشتریان​

محصولات متنوع​

برخی از کسانی که به ما اعتماد کرده اند

بیانیه کوتاه مدت و بلند مدت مجموعه هامین

 • بیانیه ماموریت یک ساله
  افزایش تولید و فروش محصولات جاری شرکت و ایجاد تنوع محصولات و گجت های هوشمند در حوزه های لوازم خانگی و سلامتی
 • بیانیه ماموریت دو ساله
  افزایش تعداد محصولات حوزه لوازم خانگی و سلامت و تولید محصولات مرتبط با حوزه کشاورزی و ورود به بازار کشاورزی و گلخانه های هوشمند
 • بیانیه ماموریت پنج ساله
  یکی از پنج برند مطرح از نظر تولید ، فروش و کیفیت محصولات تولیدی و سطح تکنولوژی بکار رفته در سازمان و محصولات در سه حوزه لوازم خانگی ، تجهیزات پزشکی و سلامتی و کشاورزی در سطح ملی هستیم
 • آفرینش
  محصولاتی که با ابداع و نوآوری همراه است.
 • تلفیق هنر و تکنولوژی
  نه تنها معیار به روز بودن در تکنولوژی محصولات است بلکه تمام سعی بر آن است که محصول خروجی زاییده یک نگاه هنرمندانه به محصولات باشد.
 • ایجاد ناب ترین احساس رضایت
  از زمانی که هنوز مشتری ما نیست اتفاق می افتد و تا همیشه ادامه دارد، یعنی کلیه فرایند جذب مشتری تا هر زمان که مشتری به خدمات ما احتیاج داشته باشد.